ΒΕΝΙΔΗΣ | Δυάδα στο 3.70 σε CHL και Premier League

Δυάδα στο 3.70 σε CHL και Premier League

Καλημέρα, και καλά κέρδη σε όλους!

Μετά το απαραίτητο χθεσινό ρεπό επιστρέφουμε σήμερα με ένα φτωχό στοιχηματικό κουπόνι που εκτός απο τα δυο παιχνίδια για το Champions League ουσιαστικά έχει μόνο… Αγγλία.

Ένα παιχνίδι για την Premier League, ανάμεσα σε Λίντς και Σαουθάμπτον στο “Elland Road” με τις δύο ομάδες να βρίσκονται εδώ και δυο αγωνιστικές χωρίς νίκη. H Λίντς έρχεται απο ήττα στο “Molineux” απέναντι στην Γούλβς. Ενώ η Σαουθάμπτον πήρε σπουδαία ισοπαλία στην έδρα της απο την Τσέλσι με 1-1.

Στην Championship έχουμε έξι αναμετρήσεις με δυο παιχνίδια να ξεχωρίζουν. Στις 21:00 στο “St. Andrew’s Trillion Trophy Stadium” του Μπέρμιγχάμ, η Μπέρμιγχαμ αντιμετωπίζει την πρωτοπόρο της Champioship Νόριτς. Ενώ στο Λούτον στις 21:45 η ομώνυμη ομάδα θα αντιμετωπίσει την Μίλγουολ. Φουλ αγωνιστική έχουμε και στις άλλες δυο μεγάλες κατηγορίες την League One και την League Two.

Σήμερα έχουμε και δυο αναμετρήσεις για το Champions League. Στις 22:00 στο Βουκουρέστι, Ατλέτικο Μαδρίτης-Τσέλσι. Και επίσης στις 22:00 στην Ρώμη, Λάτσιο-Μπάγερν Μονάχου.

Πάμε να δούμε και με τι θα ασχοληθούμε σήμερα. Πολύ ωραίο το παιχνίδι στην Ρώμη αλλά κακά τα ψέματα εξαρτάται απο τις ορέξεις και την διάθεση της Μπάγερν και δεν θα ασχοληθούμε καθόλου. Θα ασχοληθούμε με το άλλο παιχνίδι, Ατλέτικο Μαδρίτης-Τσέλσι αλλά και το παιχνίδι στην Premier League, Λίντς-Σαουθάμπτον.

Στα #boNUs Bets σήμερα έχουμε δυο επιλογές και οι δύο απο την Championship.

Δείτε εδώ όλα τα σημερινά προγνωστικά του in2sports

Στις 22:00 στo Βουκουρέστι, Ατλέτικο Μαδρίτης-Τσέλσι.

H Ατλέτικο Μαδρίτης δεν πατάει καλά στα τελευταία παιχνίδια, έρχεται απο ισοπαλία απέναντι στην Λεβάντε πριν δυο αγωνιστικές. Ενώ την προηγούμενη αγωνιστική έχασε στην έδρα της απο την Λεβάντε με 2-0 αποτέλεσμα δίκαιο αλλά πλασματικό. Η Ατλέτικο παρ όλα αυτά συνεχίζει πρώτη στην κούρσα της φετινής La Liga με την Ρεάλ όμως να έχει μειώσει στους τρεις βαθμούς.

Η Τσέλσι άφησε βαθμούς στην έδρα της Σαουθάμπτον αφού έμεινε στο 1-1. Η ομάδα του Τόμας Τούχελ έμεινε πίσω στο σκόρ στο 33ο λεπτό και ισοφάρισε με πέναλτι του Μουντ στο 54ο λεπτό. Στην βαθμολογία βρίσκεται στην 5η θέση με 43 βαθμούς.

Ένα παιχνίδι που καμία απο τις δυο δεν είναι σε καλό φεγγάρι και σίγουρα θα έχουν και στο πίσω μέρος του μυαλού τους και τον επαναληπτικό.

Δεν υπάρχει φαβορί σε τέτοια αναμέτρηση, επιλογή το Goal-Goal σε απόδοση 2.05.

Ακολούθησε μας εδώ στο Facebook

Στην Premier League στην Αγγλία στις 22:00 Λίντς-Σαουθάμπτον. Η ομάδα του Μαρσέλο Μπιέλισα έχασε στο “Molineux” απο την Γούλβς την προηγούμενη αγωνιστική με 1-0 με αυτογκόλ του Ιλάν Μεσλιέρ στο 64ο λεπτό. Στην βαθμολογία βρίσκεται στην 12η θέση με 32 βαθμούς σε 24 παιχνίδια.

Η Σαουθάμπτον την προηγούμενη αγωνιστική πήρε μεγάλη ισοπαλία απέναντι στην Τσέλσι με 1-1 στην έδρα της. Βρέθηκε μπροστά στο σκορ στο 33ο λεπτό αλλά ισοφαρίστηκε στο 54ο λεπτό με πέναλτι. Στην βαθμολογία βρίσκεται στην 14η θέση με 30 βαθμούς σε 24 παιχνίδια.

Στατιστικά η Λίντς έρχεται απο 3/5 Over 2.5 Goal-Goal ενώ η Σαουθάμπτον απο 3/5 Goal-Goal. Στην προϊστορία στα 5 τελευταία έχουμε 3 Under 2.5 με τρεις νίκες για την Σαουθάμπτον και 2 για την Λίντς.