ΒΕΝΙΔΗΣ | Παιχνίδι με τα γκολ σε Ligue 1 & Budensliga

Παιχνίδι με τα γκολ σε Ligue 1 & Budensliga

Στις 21:45 στην Ligue 1 στην Γαλλία Μονακό – Μονπελιέ .

Η Μονακό την προηγούμενη αγωνιστική πήρε τους τρείς βαθμούς την προηγούμενη αγωνιστική απέναντι στην Αμιάν με 2-1 και αυτή ηταν η δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την Μονακό. Ανέβηκε στην 7η θέση με 35 βαθμούς σε 24 παιχνίδια και συντελεστή τερμάτων 40-40.

Στα 5 τελευταία έχει 3 ήττες και 2 νίκες με 3/5 over 2.5 και 3/5 g/g. Αν κερδίσει την Μονπελιέ θα μπεί για τα καλά στο παιχνίδι της Ευρώπης αλλα για να γίνει αυτό και να έχει ελπίδες πρέπει να δέσει την αμυντική της λειτουργία.

Η Μονπελιέ κάνει ακόμη μια πολύ καλή χρονιά και βρίσκεται στην 5η θέση με 37 βαθμούς σε 24 παιχνίδια και συντελεστή τερμάτων 32-27. Η Μονπελιέ έρχεται απο 2 νίκες 2 ήττες και 1 ισοπαλία με με 2 over 2.5 και 3/5 under 2.5.

Ads

Στην προϊστορία στα 5 τελευταία παιχνίδια μεταξύ τους έχουμε 2 ισοπαλίες 2 νίκες για την Μονπελιέ και 1 νίκη για την Μονακό με 3/5 over 2.5 και 3/5 g/g.

Εκτίμηση: Μεγάλη ευκαιρία για την Μονακό να πλησιάσει την τετράδα αλλά αντιμετωπιζει μια από τις καλύτερες ομάδες του πρωταθλήματος. Το παιχνίδι έχει αρκετή ισοπαλία μέσα για αυτό θα πάω με το 1X & G/G στο 2.30

Διαβάστε περισσότερα στο in2sports.gr

Στην Γερμανία στην Budensliga στις 21:30 Ντόρτμουντ- Αίντραχτ Φρανκφούρτης.

Η Ντόρτμουντ βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας με 39 βαθμούς σε 21 παιχνίδια και συντελεστή τερμάτων 59-32. Έρχεται απο ήττα με 4-3 εκτός έδρας με την Λεβερκουζεν σε ενα παιχνίδι που η Ντόρτμουντ ήταν μπροστά στο σκορ μέχρι το 64ο λεπτό με 2-3.

Η Λεβερκουζεν πίεσε και πέτυχε 2 γκολ στο 81ο και 82ο λεπτό και πήρε τους 3 βαθμούς. Η Ντόρτμουντ στα 5 τελευταία παιχνίδια έχει 3 νίκες και 2 ήττες με 5/5 OVER 4.5, 4/5 g/g και 2/5 7+.

Η Αίντραχτ στο τελευταίο παιχνίδι της για την Budensliga κέρδισε με 5-0 την Αουσγκμπούργκ πιάνοντας εκπληκτική απόδοση στο δεύτερο ημίχρονο πετυχαίνοντας 4 γκολ. Δύο γκολ στην αναμέτρηση πέτυχε ο Τίμοθι Τσάντλερ και άλλα δύο ο Φιλίπ Κόστιτς.

Η Αιντραχτ βρίσκεται στην 9η θέση με 28 βαθμούς σε 21 παιχνίδια και συντελεστή τερμάτων 37-31. Στα 5 τελευταία παιχνίδια έχει 4 νίκες και 1 ισοπαλία με 3/5 over 2.5 και 3/5 g/g.

Στην προϊστορία στα 5 τελευταία παιχνίδια ανάμεσα στις δυο ομάδες έχουμε 3 ισοπαλίες και 2 νίκες για την Ντόρτμουντ με 4/5 g/g και 4/5 over 3.5.

Εκτίμηση: H φόρμα των δυο ομάδων υπόσχεται σκορ και θέαμα, η Ντόρτμουντ χρειάζεται τους βαθμούς για να παραμείνει τρίτη και να εκμεταλλευτεί πιθανό στραβοπάτημα της Λειψιας και της Μπαγερν. Και εδώ παιχνίδι με τα γκολ και το 1Χ & over 3.5 σε απόδοση 2.15

“Παιχνίδι με τα γκολ σε Ligue 1 & Budensliga”